Cвій перший мюзикл створить Пол Маккартні

Пол Маккартні з The Beatles працює над першим у своїй кар’єрі мюзиклом під назвою “Це прекрасне життя”.

Про це Маккартні повідомив на своєму сайті. За словами музиканта, він працює «над сценічною музичною обробкою однієї з найбільш знакових в історії кінематографа стрічок» “Це прекрасне життя” (1946) режисера Френка Капри.

У мюзиклі піде мова про те, як власник кредитної компанії у вигаданому місті Бедфорд Фоллс Джордж Бейлі, чесний, чуйний, люблячий чоловік та батько, пригнічений проблемами, які звалилися на нього, та думає про самогубство.

У створенні твору Маккартні співпрацює з імпресаріо театру і кіно Біллом Кенрайт, також уродженцем Ліверпуля.

«Як і багато з подібних речей, все це почалося з електронного листа. Білл запитав, чи не можу я зайнятися цим. Написання мюзиклу — не те, що мені коли-небудь дійсно подобалося, але після того, як ми з Біллом зустрілися і поговорили з Лі Холом, подумав, що це може бути цікаво і весело. Адже “Це прекрасне життя” з його життєвими колізіями є зрозумілим для всіх нас», — зазначив Маккартні.

«Минуло близько 70 років з моменту виходу фільму, і ця історія, як і раніше актуальна сьогодні, можливо, навіть більшою мірою, нагадуючи про необхідність дорожити вашою родиною, друзями і життям», — йдеться у повідомленні.

Прем’єра мюзиклу відбудеться в кінці 2020 року.

Нагадаємо, Амстердам відмовився від Євробачення-2020. Концертний зал Ziggo Dome, в якому пропонували розмістити Євробачення, виявився недоступний в цей період.

Перемогу у «Євробаченні» 2019 року здобув Дункан Лоренс з Нідерландів. Він виграв із баладою Arcade, отримавши 492 бали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *