Брондування волосся в домашніх умовах

Брондування волосся в домашніх умовах

Брондування волосся – це новий напрям професійного фарбування, полягає в поєднанні технологій підсвічування і багатобарвного забарвлення. За допомогою брондування досягається дуже м’який природний насичений колір, який виглядає дуже дорого, не вимагає частого фарбування і візуально збільшує об’єм.

Багатьох людей цікавить: “чи можна домогтися BROND кольору в домашніх умовах?”

Брондування волосся вдома – дуже трудомісткий процес і вимагає знання методів фарбування і підсвічування. Для тих, хто сумнівається в у своїх здібностях, найкращим рішення буде попросити про допомогу професіоналів, а потім ваше волосся зможе прикрасити обкладинку будь-якого журналу.

Техніка брондування волосся в домашніх умовах

Основне завдання брондування полягає в тому, щоб отримати ефект “розтягування кольору” в рамках трьох основних тонів. Волосся може мати сто різних відтінків, але вони повинні гармонізувати один з одним, один колір плавно перетікати в інший, не допускається контраст між відтінками – це основні правила брондування.

Розглянемо приклад. Якщо ваш основний колір світлий блондин, ви можете:

брондуватися у більш світлу сторону, як основу варто взяти “дуже легку блондинку”, “яскраву блондинку” і відтінки, які відносяться до цієї серії;
вирішили зробити брондування до темної сторони, тоді за основу повинна бути “білявий”, “темно-білявий” і відтінки, пов’язані з цією серією;
для тих, хто вперше хоче застосувати техніку брондування, ми рекомендуємо брондінг у двох напрямках. Ви повинні вибрати один тон світлішим, ніж основний тон, а інший – темніше. Це найбезпечніший спосіб брондування волосся – ви не зміните радикально ваш образ, бо тільки додасте м’які райдужні відтінки, в результаті чого отримаєте глибокий, дуже об’ємний колір з природним ефектом обгорілого волосся.

Крок перший

Необхідно визначитися з основним тоном. Залишите свій природний колір чи хочете отримати більш насичений – все залежить від вашого смаку і загального стану волосся. Якщо волосся було розфарбовано, результат може бути не таким, яким ви собі уявляєте.

Крок 2

Якщо все ж таки вирішите поміняти основний колір, то це можна зробити після нанесення фарби на корені і деякі косички, але якщо основний колір волосся залишається незмінним, то для вас це буде перший крок.

Після чого починаємо класичне мелірування. Слід розділити волосся на шість зон:

дві бічні зони;
дві потиличні,
в області чубчика одна зона;
одна тім’яна.

Фарбування починається з потилиці, пасма мелірують двома кольорами.

Необхідно від коренів відступити 3-4 сантиметри, з двох тонів вибирається самий темний колір і ним мелірують пасмо, але не до кінця. На 5-6 сантиметрів пасма, які залишилися недоторкані, наноситься найсвітліший тон. За допомогою такого прийому вийде “розтяжка кольору”, якої ми і домагаємося. Проробіть цю процедуру з тім’яною і бічними частинами, при цьому залишайте деякі пасма недоторканими.

Зверніть увагу на область чубчика і бічні зони. Щоб домогтися ефекту “вигорілого волосся” слід освітлити волосся, яке обрамляє обличчя.

Крок 3

Після закінчення класичного мелірування необхідно використовувати техніку відкритого мелірування або, простіше кажучи, почати малювати за рештою незафарбованих пасмам. Це додасть жвавість і глибину кольору.

Крок 4

Цей крок є повторенням першого кроку, робиться лише в тому випадку, якщо ви не тонували волосся, а приступили відразу до мелірування. За допомогою тонування, згладжуються різкі переходи кольору, які могли вийти в процесі складного фарбування.

Робимо висновки:

світлі і темні колірні нюанси не повинні відрізнятися один від одного більше ніж на три тони;
завжди найтемнішими будуть коріння, середня частина пасма повинна бути світліша, ніж коріння, а кінчики будуть найсвітлішими;
зверніть увагу, що світлі пасма повинні плавно переливатися в темні, такого ефекту можна добитися тільки технікою відкритого мелірування;
всі колірні нюанси повинні бути або в теплій колірній гамі, або в холодній, змішання не допускається.

Пам’ятайте, що брондування волосся – це дуже трудомістка процедура, яка вимагає спеціальних знань і навичок. Перш ніж зважитися на самостійні експерименти, добре подумайте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *