Ефективні поради: як позбутися посічених кінчиків волосся

Однією з найпоширеніших проблем з волоссям є поява посічених кінчиків. Саме через них волосся втрачає свою природну красу і шарм, а будь-яка модна стрижка виглядає неакуратною, але при правильному лікуванні з волоссям, яке січеться, досить легко можна впоратися. У цій статті ми розглянемо причини появи посічених кінчиків і способи їх лікування.

Причини появи посічених кінчиків

Хімічне пошкодження

Мабуть, найпоширенішу причину появи посічених кінчиків пов’язують з частим фарбуванням неякісними фарбами, які агресивно діють на структуру волосся, пошкоджуючи її, і як наслідок підвищена ламкість і сухість – не змусить себе чекати. Для мінімізації впливу хімічних речовин на волосся рекомендується купити тонуючу фарбу для волосся. Як правило, багато виробників додають в свої барвники масло жожоба, полімери, які досить добре захищають волосся в процесі фарбування.

Термічні пошкодження

Сушка гарячим феном, вирівнювання плойкою чинять сильну руйнівну дію на волосся. Найкраще, щоб сушка відбувалася природним чином, але якщо немає часу чекати чи необхідно зробити гарячу укладку, то кращим рішенням буде купити термозахист для волосся. Принцип дії якого досить простий — силікони, які входять до складу термозахсних засобів, створюють плівку на кожному волосі і зменшують дію високої температури до 60%.

Використання лужних шампунів

Часте миття голови лужними шампунями пересушує шкіру голови, повністю змиває природний захисний жировий шар, що приводь до підвищеної сухості і ламкості, до появи лупи. Для тих у кого волосся і шкіра голови найбільш чутливі рекомендуємо використовувати безсульфатні шампуні.

Як лікувати посічені кінчики волосся

Найбільш простим і радикальним способом лікування посічених кінчиків – це просто їх зістригти, але немає ніякої гарантії, що вони знову не з’являться. Лікування волосся буде найбільш результативним, якщо:

  • хоча б на час відмовитися від будь-якого хімічного і термічного впливу на волосся. Це означає, що краще почекати з фарбуванням волосся і гарячим укладанням;
  • зверніть увагу на лікувальні шампуні такі, як відновлюючий шампунь для сухого і пошкодженого волосся, які не тільки дуже м’яко очищають, але і комплексно відновлюють структуру;
  • для найкращого ефекту використовуйте 1 раз в тиждень маску для відновлення волосся, а для захисту і додаткового догляду після миття шампунем нанесіть на локони 2-3 крапельки масла для сухого і пошкодженого волосся.

Виконуючи ці нехитрі рекомендації, можна раз і назавжди забути про посічені кінчики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *