Стати губернатором Техасу планує актор Меттью Макконахі

Голівудський актор Меттью Макконахі розглядає можливість балотуватися на пост губернатора штату Техас. За попередніми даними, за нього готові проголосувати майже половина виборців. Проте букмекери дають невтішні прогнози.

Кілька тижнів тому стало відомо, що актор Меттью Макконахі розглядає можливість балотуватися в губернатори Техасу.

Згідно з опитуванням, проведеним Університетом Техасу і виданням Dallas Morning News, за Макконахі готові проголосувати 45% виборців.

Однак днями колишній президент США Дональд Трамп заявив про свою підтримку чинного губернатора Техасу — республіканця Грега Еббота.

На думку букмекерів, ця заява істотно знижує шанси Макконахі на перемогу в політичних виборах.

“Грег Ебботт — боєць і великий губернатор неймовірних людей Техасу. Він буде і далі залишатися великим лідером штату Одинокої зірки, і я повністю схвалюю його переобрання. Він ніколи не підведе!” — заявив Трамп.

Після цієї заяви акції на перемогу Еббота в майбутніх губернаторських виборах на біржі політичних ставок PredictIt виросли до 86 центів.

Акції МакКонахі, які гарантують його перемогу в 2022 році, зараз торгують всього по шість центів. Сам актор ще не визначився з політичною партією і заявив, що він “центрист”.

Букмекери також вважають, що представники Демократичної партії США можуть підтримати МакКонахі, але існує дуже низька ймовірність того, що наступним губернатором Техасу стане не республіканець.

Нагадаємо, Меттью Макконахі народився в невеликому місті Ювалде, на півдні штату Техас. 51-річний актор отримав премію “Оскар” і “Золотий глобус” за кращу чоловічу роль у фільмі “Далласький клуб покупців”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *